طراحی مناسب غرفه نمایشگاهی برند شما را متمایز خواهد کرد

هنگامی که در یک نمایشگاه شرکت می کنید، به عنوان یک برند، تمرکز اصلی شما باید جذب هرچه بیشتر مشتریان باشد. برای کمک به دستیابی به این هدف، برای انتخاب غرفه ایده‌آل خود به طیف وسیعی از انتخاب های طراحی غرفه نیاز دارید. انتخاب یک  طراحی غرفه نمایشگاهی خوب  می تواند به ظاهر غرفه شما جان ببخشد و برند شما را در نمایشگاه یا رویداد به سطح بالاتری برساند و انتخاب طراحی غرفه نمایشگاهی مناسب به انتخاب طراح غرفه نمایشگاهی مناسب بستگی دارد.

ما در غرفه های نمایشگاهی بین المللی یکی از با تجربه ترین طراحان غرفه نمایشگاهی هستیم. ما اهمیت طراحی غرفه نمایشگاهی خوب و گرافیک نمایشگاه تجاری را درک می کنیم. ما به برندهایی از دسته‌های مختلف پاسخ می‌دهیم و طیف کاملی از خدمات نمایشگاهی را در مورد غرفه‌های نمایشگاهی به شما ارائه می‌کنیم.

خدمات ما را با طراحی غرفه نمایشگاهی خود دریافت کنید

وقتی نوبت به ایجاد بهترین طراحی غرفه های نمایشگاهی می رسد، ما تیم داخلی خود را متشکل از طراحان غرفه با تجربه داریم که غرفه شما را با جذابیت مناسب می سازند. مزیت اصلی ایجاد طراحی غرفه خود از سوی ما این است که شما می توانید از بین بیش از 1000 طرح آماده غرفه نمایشگاهی که از قبل توسط متخصصان داخلی ما طراحی شده اند، انتخاب کنید. ما همچنین خدمات مختلفی را فراتر از طراحی غرفه های ساختمانی ارائه می دهیم.

تیم داخلی از طراحان غرفه نمایشگاهی

شعار ما برای تمرکز بر طراحی در انتخاب طراحان غرفه منعکس شده است. ما یک تیم داخلی از طراحان غرفه متخصص را در اختیار داریم که فرآیند طراحی را انجام می دهند. هر یک از طراحان غرفه ما دانش طراحی و درک لازم برای ساخت غرفه‌هایی را دارند که تأثیرگذار باشند.

قیمت گذاری شفاف

ما در کنار ارائه طرح های جذاب به عنوان طراح غرفه، بسته های قیمتی شفافی را ارائه می دهیم که مناسب برای شما باشد. تمام قیمت های ما با تمام جزئیات داده می‌شود تا مطمئن شوید که هیچ هزینه پنهانی وجود ندارد.

ساخت و مدیریت غرفه

بسته های ما شامل طیف گسترده ای از خدمات است که فراتر از طراحی غرفه نمایشگاهی شماست. فراتر از نحوه ایجاد طرح شما، ما چندین سرویس اضافی مانند انبار، تحویل در محل، نصب و برچیدن غرفه شما در محل نمایشگاه را انجام می‌دهیم.

گارانتی 100% 

برای تأیید تعهد نسبت به کیفیت بالا در طراحی غرفه تجاری شما، ما 100% ضمانت کار را ارائه می دهیم، قبل از ارسال غرفه نمایشگاه شما به محل نمایشگاه، آن را از قبل در کارگاه تولید داخلی خود می سازیم و به شما می دهیم.

طراحان غرفه نمایشگاهی ما، ناظران محل و غرفه سازان ما ایده های خلاقانه راه اندازی غرفه و راه حل های غرفه نمایشگاه تجاری بدون دردسر را با تنها یک هدف به شما ارائه می دهند و آن موفقیت در نمایشگاه شماست.

ما یکی از با تجربه ترین طراحان غرفه نمایشگاهی در ایران هستیم

وقتی صحبت از غرفه‌ها است، غرفه‌های نمایشگاهی معماریک جایگاهی برای خود در بازار غرفه‌های نمایشگاهی ایران ایجاد کرده است. ما بیش از 10 سال است که بر بازار غرفه‌های نمایشگاهی هستیم و در طول سال‌ها به نیرویی متخصص تبدیل شده‌ایم. طراحی غرفه های نمایشگاهی ما بی نظیر است و در چند سال اخیر با برخی از برندهای بزرگ همکاری کرده ایم.

نمونه  طراحی غرفه های نمایشگاه معماریک بیش از 4000 غرفه است که در آن مشتریان ما می توانند به دنبال ایده های خود باشند و تعیین کنند که چه نوع طراحی غرفه برای نمایشگاه یا رویداد خود می خواهند.

یکی از دلایلی که باعث می شود ما یک شرکت مورد توجه باشیم این است که ما خدماتی را ارائه می دهیم که شامل ایجاد هر دو طرح منحصر به فرد، ساخت آنها، تدارکات، نصب و برچیدن غرفه و حتی انبارداری می شود. بنابراین، اگر شما به دنبال شرکتی هستید که همه چیز را در مورد غرفه شما انجام دهد و حتی طراحی غرفه های برجسته را ارائه دهد، با شرکت غرفه سازی معماریک تماس بگیرید.