پیام مدیر عامل

شرکت معماریک ابنیه پاسارگاد تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه، جهت ارائه ی خدمات مناسب به مشتریان. ما باور داریم توسعه‌ شرکت جز با منابع انسانی متخصص، عملی نخواهد بود.

این شرکت تلاش برای مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت مشتری از خدمات ارائه شده را نه به عنوان یک شعار، بلکه به عنوان یک اعتقاد و باور می‌داند.

سیاست های توسعه ای برای رسیدن به هدف نهایی شرکت معماریک که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های شرکت غرفه سازی معماریک است.

در این میان شرکت معماریک ابنیه پاسارگاد هم به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید، همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا مجال تأمین رضایت حداکثری مشتریانش را داشته باشد.

با تشکر   

مهرداد معاونی

مدیرعامل   

مهرداد معاونی

تاریخچه شرکت غرفه سازی معماریک

مهندسی معماریک برند برتر غرفه سازی

شرکت غرفه سازی معماریک ، با هدف ارائه خدمات خاص در صنعت نمایشگاهی در زمینه طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی و دکوراسیون داخلی، از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را آغاز نموده است و با اجرای بیش از ۴۵۰۰ غرفه نمایشگاهی و بیش از ۱۰۰ پروژه داخلی و بازسازی ساختمانی ، توان اجرایی تا 3۰۰۰ متر غرفه سازی در هر نمایشگاه را دارد. دپارتمان طراحی مهندسی معماریک با برترین و حرفه ای ترین طراحان خبره و مهندسین معماری فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر با توجه به نیاز مشتری،خاص ترین و به روز ترین طراحی غرفه و طراحی دکوراسیون داخلی را ارائه می دهند.

کارگاه تولیدی مربوط به غرفه سازی معماریک با زبده ترین صنعت گران و مدیران اجرایی با حذف واسطه ها و تولید مستقیم گامی در جهت رضایتمندی مشتری و اشتغال زایی برای بیش از ۵۰ نفرنموده است.

همچنین خاطر نشان میگردد مهندسی معماریک عضو انجمن صنفی کارفرمایی غرفه سازان ایران ،دارنده گرید A در سیستم رتبه بندی غرفه سازی از نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ا می باشد.

مهندسی معماریک برند برتر در صنعت غرفه سازی طراحی غرفه نمایشگاهی و غرفه سازی و طراحی معماری و دکوراسیون داخلی آماده ارائه ایده های نو و خلاقانه پاسخگوی هرگونه نیاز شما در این صنعت می باشد.

برخی از مهمترین خدمات شرکت معماریک

  • طراحی غرفه نمایشگاهی
  • غرفه سازی نمایشگاهی
  • مشاوره در بازاریابی غرفه و نمایشگاه
  • طراحی گرافیک غرفه نمایشگاهی
  • تولید متریال‌های غرفه سازی
  • طراحی و ساخت گرافیک نمایشگاهی برای نمایش بهتر برند شما
  • طراحی معماری و دکوراسیون داخلی
team memaric