شرکت غرفه سازی معماریک در طراحی و ساخت غرفه برای مشارکت کننده ها درنمایشگاه بین المللی پزشکی،دندانپزشکی،دارویی و آزمایشگاهی نقش آفرینی میکند.

به گزارش روابط عمومی شرکت غرفه سازی معماریک، بیست و چهارمین نمایشگاه ایران هلث از 6 تا9 خرداد1402 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور 110 شرکت خارجی و390شرکت داخلی برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، حضور شرکت های داخلی در نمایشگاه امسال نسبت به سال گذشته 30 درصد افزایش یافته و دراین میان شرکت غرفه سازی معماریک با تیم جوان و فعال، طراحی غرفه 3 شرکت واردکننده و تولیدکننده تجهیزات پزشکی را بر عهده دارد.

گفتنی است برای تجربه بهتر و ایده ال از نحوه طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی طی مصاحبه ی با مدیران ارشد این شرکت های مطرح، گزارش عملکردی از غرفه های طراحی شده توسط تیم معماریک صورت گرفته است.

لازم به ذکر است، شرکت های بزرگ و مطرحی که تیم غرفه سازی معماریک اقدام به طراحی و آماده سازی غرفه آنها در این نمایشگاه کرده است در زیر به حضور مخاطبان معرفی می شوند.

  • ایده پردازان جوان پایتخت (ایبوکالا)؛ واردکننده تجهیزات پزشکی، نماینده رسمی برند BEIEN چین با 10سال سابقه فعالیت در ارائه بهترین خدمات با شعار ما پیشگامان سلامت شما هستیم.
  • شرکت تولید سیستم های احیاء نوزاد(توسان)؛ تولیدتجهیزات پزشکی و دستگاه های عمومی، دستگاه های اطفال و نوزادان(ساخت و تامین سیستم های نوزادان) با سابقه فعالیت 41 سال در زمینه تولید تجهیزات پزشکی
  • ریخته گری دقیق صنعت گستر؛ بزرگترین تولید کننده قطعات ریخته گری دقیق در تهران. صنایع که صنعت گستر در زمینه ریخته گری دقیق، ریخته گری استیل و ریخته گری فولاد با تجربه بیش از 13 سال دارد.