نمایشگاه ها فرصتی عالی برای شرکت ها فراهم می کند تا با مخاطبانی که علاقه واقعی به محصولات و خدمات دارند ارتباط برقرار کنند. در طول سال‌ها، صنعت نمایشگاه به گونه‌ای رشد کرده است که برندهای بزرگ و کوچک را در خود جای دهد. هر برند و شرکتی می تواند غرفه ای پیدا کند که با شخصیت برند آنها مطابقت داشته باشد و متناسب با بودجه آنها باشد.

غرفه های نمایشگاهی کوچک کاملا مقرون به صرفه هستند، زیرا برای یک غرفه کوچک نیازی به فضای بزرگ ندارید. همچنین در هنگام استخدام کارمندان برای نمایش خود صرفه جویی خواهید کرد زیرا یک غرفه کوچک برای بسیاری از افراد جا ندارد. یک پرسنل دو یا سه فروشنده برای غرفه کوچک شما می تواند در عین حال که حضور آن را احساس می کند کافی باشد. با استراتژی های مناسب کارکنان شما می توانند از غرفه نمایشگاه کوچک شما نهایت استفاده را ببرند.

یک غرفه نمایشگاهی کوچک نه تنها ارزان‌تر است، بلکه نصب و برچیدن آنها آسان است. آنها را می توان در چند ساعت نصب کرد و از بین بردن آنها نیز زیاد طول نمی کشد. به حداقل نیروی انسانی نیاز دارند. حتی در مورد حمل و نقل و تدارکات، آنها هزینه زیادی ندارند زیرا کاملا قابل حمل و حمل و نقل هستند.

حتی با غرفه‌های کوچک، باید ایده‌های مربوط به غرفه‌های نمایشگاهی را مفهوم‌سازی کنید تا به ایجاد تصوری شایسته از برند، خدمات یا محصول کمک کنید. در حال حاضر برندهای جدیدتر ایده‌های غرفه‌های نمایشگاهی کوچک را انتخاب می‌کنند، زیرا غرفه‌های کوچک‌تر همچنان می‌توانند تصویر برند و ایدئولوژی‌های خود را به خوبی نشان دهند و در عین حال مقرون به صرفه باشند. حتی با یک غرفه نمایشگاهی کوچک ۳×۳ ، ۴×۳ ، ۴×۴ ، ۵×۳ ، ایده های دقیقی وجود دارد که می توان آنها را اجرا کرد.

چند ایده برای غرفه نمایشگاهی کوچک برای شروع

از سال ۱۹۷۹ ، ما با موفقیت به مشتریان کمک کرده ایم تا ایده های غرفه خود را برای حضور در نمایشگاه خود در اروپا اجرا کنند. از آن زمان، ما با انواع مختلفی از غرفه های نمایشگاهی از غرفه های بزرگ تا غرفه های نمایشگاهی کوچک کار کردیم . ما می‌توانیم با ارائه ایده‌هایی برای طراحی غرفه‌های نمایشگاهی کوچک شما را شروع کنیم:

در میان ایده‌های طراحی غرفه‌های نمایشگاهی کوچک، داشتن نسخه‌های بزرگ از اشیاء معمولی، چشم‌نواز است. این به جایگاه شما ظاهر عجیبی می دهد و برای تبلیغ محصولات و کسب و کار شما خوب عمل می کند. اشیاء به اندازه جامبو جذابیت بصری و جذابیت خوبی را برای استند شما ایجاد می کنند. بازدیدکنندگان از این موضوع قدردانی خواهند کرد، زیرا از ظاهر حرفه‌ای‌تر غرفه‌های دیگر فاصله می‌گیرد.

بازدیدکنندگان یک نمایشگاه از نظر بدنی خسته‌کننده هستند.درباره اون هیچ شکی نیست. بازدیدکنندگان ساعت‌ها در نمایشگاه تجاری قدم می‌زنند و صحبت می‌کنند، طبیعتاً به غذا و قهوه نیاز دارند. شما می توانید با داشتن یک پیشخوان کوچک قهوه و نان شیرینی که در آن بازدیدکنندگان می توانند این کالاها را با هزینه کم یا به صورت رایگان، چندین بازدیدکننده را به غرفه خود جذب کنید. می‌توانید لیوان‌ها و کیف‌های همراه خود را با نشان‌واره برندتان برچسب‌گذاری کنید. به‌عنوان سازندگان غرفه‌های نمایشگاهی ، چندین مشتری داشته‌ایم که در غرفه‌شان یک کافه جانبی را طراحی کرده ایم.

استفاده از فناوری واقعیت مجازی

واقعیت افزوده و مجازی یک تجربه سه بعدی منحصر به فرد را به مخاطبان می دهد. نقشه‌برداری پروجکشن که به شما امکان می‌دهد عمق سه‌بعدی به گرافیک غرفه نمایشگاهی خود اضافه کنید که به مشتریان امکان می‌دهد محصولات شما را در زمان واقعی امتحان کنند. اندازه پایه شما محدودیتی نیست که هنگام استفاده از این نوع فناوری ها باید نگران آن باشید. فناوری واقعیت افزوده و واقعیت مجازی ارزان نیست و قیمت غرفه‌های نمایشگاهی را بالا می‌برد، اما درآمدی که به دست می‌آورید ارزش این قیمت را دارد. شما مخاطبانی را دریافت می کنید که درگیر هستند، اما همچنین می توانند محصولات و خدمات شما را به طور مستقیم تبلیغ کنند.

ما خدمات کامل نمایشگاه را همراه با طراحی غرفه نمایشگاهی شما ارائه می دهیم

وقتی به تنهایی طراحی غرفه نمایشگاهی خود را توسعه می دهید، حاشیه خطا زیاد است. در نهایت می توانید با استفاده از همه ابزارهای تبلیغاتی اشتباه مواجه شوید که باعث می شود هیچ سودی از شرکت در نمایشگاه ها و نمایشگاه ها برای دستیابی به نتایج فروش مطلوب نداشته باشید.

بسته به نوع استراتژی برندی که می خواهید دنبال کنید، ممکن است لازم باشد استراتژی تبلیغاتی و تبلیغاتی خود را بازتعریف یا اصلاح کنید. اگر می‌خواهید آمار فروش خود را بهبود ببخشید، باید یک طراحی غرفه بسازید که بر تولید سرنخ و بهبود استراتژی فروش شما تمرکز کند.

اگر فقط برندسازی است، طراحی غرفه نمایشگاهی شما باید بر استفاده از ابزارهای تبلیغاتی و رسانه های اجتماعی مناسب در نمایشگاه ها تمرکز کند تا به نتایج دلخواه برسد.

طراحان غرفه های نمایشگاهی می تواند به شما کمک کند که بدانید چه طرحی برای اهداف شما مناسب است. آنها می توانند فرآیند طوفان فکری را کوتاه کنند و از طریق تجربه خود در زمان و هزینه شما صرفه جویی کنند. بسیاری از شرکت های نمایشگاهی نیز خدمات عالی ارائه می دهند و قیمت غرفه های نمایشگاهی مقرون به صرفه ای دارند. می توانید از شرکت نمایشگاهی مناسب کمک بگیرید و ایده های مختلف طراحی غرفه نمایشگاهی کوچک را بنا به نیاز خود مطرح کنید.

چندین شرکت وجود دارند که با توجه به بودجه و اندازه غرفه شما خدمات اجاره غرفه های نمایشگاهی را ارائه می دهند. شما باید به دنبال راه حل های نوآورانه و مقرون به صرفه نمایشگاه باشید. اگرچه ممکن است به نظر برسد که غرفه های نمایشگاهی بزرگ به جلب حداکثر توجه در نمایشگاه کمک می کنند، اما با این وجود، می توانید با طراحی صحیح غرفه های نمایشگاهی کوچکتر نیز همین تأثیر را داشته باشید.

شرکت های غرفه های نمایشگاهی زیادی در ایران وجود دارند که خدمات عالی را با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهند. شرکت غرفه سازی معماریک یکی از آنهاست، ما بیش از ۱7 سال تجربه در ساخت غرفه های نمایشگاهی برای غرفه دارانی داریم که به دنبال نمایش برند خود در کل ایران هستند.

منبع : https://www.expoexhibitionstands.com/small-exhibition-stand-ideas