تلفن(خط ویژه) 02149257

همایش کارآفرینی اسمارتاپ انرژی و محیط زیست تهران

رویداد کارآفرینی "اسمارتاپ" برگرفته از الگوی رویداد استارتاپ ویکند می­باشد که یک رویداد کارآفرینی آموزشی-تجربی در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی در انتهای هفته بر‌گزار می‌گردد.
در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه ‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی این 3 روز ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.
در چنین رویدادی ایده‌های زیادی مطرح می‌شوند اما آنچه در این برنامه اهمیت فراوان دارد فقط کارگروهی و به نتیجه رساندن ایده است. این برنامه از بعدازظهر روز چهارشنبه آغاز و تا ساعت شامگاه روز جمعه ادامه دارد.
 در این برنامه شرکت کنندگان همگی در یک فضای مشترک قرار می‌گیرند و با کمک مربیان خبره که از میان کارآفرینان موفق و متخصصین حوزه های مربوطه انتخاب می‌گردند ایده‌ها را به کسب و کار تبدیل می‌نمایند. در پایان برنامه تیم‌ها پروژه‌های خود را به هیئتی از داوران که از میان جامعه سرمایه‌گذار و اساتید دانشگاهی و کارآفرینان هستند، ارائه می‌نمایند.

همایش کارآفرینی اسمارتاپ انرژی و محیط زیست تهران 96 اولین دوره، در تاریخ 3 الی 5 آبان 96 برگزار می شود.طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی
www.memaric.com 
49257_9821+ 
Instagram : memaric
Telegram : @memaric