تلفن(خط ویژه) 02149257

برگزاری دومین نمایشگاه بین‌المللی خدمات و تجهیزات توانبخشی معلولان

برگزاری دومین نمایشگاه بین‌المللی خدمات و تجهیزات توانبخشی معلولان 
در این نمایشگاه تخصصی سالانه، جدیدترین  خدمات و محصولات کمک توانبخشی به نمایش گذارده می شود و بازدیدکنندگان محترم در این نمایشگاه می توانند با گروه وسیعی از انجمن ها و مراکز خدمات حمایتی، آموزشی و توانبخشی و تولید کنندگان آشنا گردنند.

هدف اصلی این نمایشگاه فراهم آوردن بستری مناسب جهت آگاهی جامعه هدف و آحاد جامعه از میزان توسعه کمی و کیفی محصولات تولید شده داخلی و خارجی ویژه افراد دارای ناتوانی، معرفی و آموزش محصولات و خدمات جدید و برقراری ارتباط مناسب میان عرضه‌کنندگان و مصرف‌کنندگان و دانش‌افزائی کارشناسان و فعالان حوزه توانبخشی و پزشکی و شناساندن قابلیت‌های تولیدکنندگان داخلی و حمایت آنان در جهت کمک به افراد دارای ناتوانی و معلولیت برای ارتقاء استقلال فردی و اجتماعی است.

 

برنامه ریزان این نمایشگاه در نظردارند با برگزاری مستمر این نمایشگاه در سال های آتی ، فرصتی  پدید آورند که کشور ایران  تبدیل به کانون مهمی برای ارائه خدمات  بهداشت و درمان و توانبخشی معلولین در منطقه  جنوب غرب آسیا و خاورمیانه شود  تا به دنبال آن  خدمات ارائه شده  به معلولین در ایران  به استانداردهای بالایی دست یابد.

بازدیدکنندگان این نمایشگاه و علاقمندان می‌توانند با دریافت آموزش‌های علمی و عملی رایگان در کلاس‌های آموزش تخصصی، سمینارهای تخصصی، کارگاه‌های آموزشی و کنفرانس ویلچر مشارکت کرده و از برنامه‌های جنبی این رویداد شامل ارائه خدمات آموزشی و مشاوره‌های رایگان و برنامه‌های حمایتی و فرهنگی بهره‌مند شوند.

نمایشگاه بین‌المللی تخصصی خدمات و تجهیزات توانبخشی ویژه معلولین و جانبازان، ۱۶ لغایت ۱۹ آذر ماه سال جاری از ساعت 10 الی 18 در مصلی تهران برگزار می‌شود.